Állásajánlataink

A JUTA-Soft Kft több mint 20 éve a piacon lévő vállalkozás.
Fő profilunk kiskereskedelmi üzletek részére komplett készletnyilvántartó rendszerek fejlesztése, értékesítése, üzemeltetése.
Szoftverfejlesztés, pénztárgép forgalmazás szervizelés, vonalkód technika.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Informatikus, pénztárgép szervizes munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai és pénztárgépes rendszerek szervizelése szervizünkben vagy az ügyfél telephelyén.
  • A cég saját fejlesztésű szoftvereinek üzemeltetése, az ügyfelek munkájának segítése távolról, esetleg kiszállással.
  • Számítógép alapú pénztárgép rendszerek üzemeltetése, szervizelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Dolgozni akarás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Informatikai szervizes, helpdeskes tapasztalat
  • Számítógépek szervizelésében üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Pénztárgépes rendszerek szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs cégnél szerzett ügyfél kezelési gyakorlat
  • Programozási ismeretek, C#, PHP

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + ösztönző jutalom
  • Nagy mennyiségű munka
  • Pénzügyileg stabil, több mint húsz éves cég
  • Széleskörű termék és szolgáltatás portfólió, ezáltal sokrétű ismeret megszerezhetősége
  • Jó hangulatú, fiatalos, motivált munkaközösség
  • Modern munkakörnyezet, új építésű iroda
  • Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető irodaépület, a Kelenföldi Metró/Vasút/Busz állomás 6 perc gyalog
  • Kiváló parkolási lehetőségek

    E-mailben, önéletrajzzal, kísérő levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:
    hrjuta-soft.hu